VİLDAN TEZCAN:KRİSTAL ANAHTAR KİŞİNİN ÜZERİNDE BİRİKEN NEGATİF ENERJİYİ TEMİZLER LABORAN İSE DAHA GÜÇLÜDÜR

featured

Spiritüel yaşam koçu Vildan Tezcan yaşam koçluğu ve tedavi yöntemleri ile ilgili yaptığı açıklamalarda “Biz hastanın çocukluğunda ya da gençliğinde olumsuz yaşadığı ve etkilendiği andaki durumları düzeltiyoruz ve değiştiriyoruz. Enerjide dokunmamıza gerek yok. On lıne olarak ta görüşebiliyoruz danışanımızla… Enerjiyi kişiye niyetlenerek ulaştırabiliyoruz. Bilinçaltı ise farklı. Kişiyle konuşarak meditasyon şeklinde yapılıyor. Kişinin de odaklanması gerekmekte.

 

GEÇMİŞTE YAŞADIĞI TRAVMALARI ORTAYA ÇIKARIYORUZ

 

Geçmişte yaşadığı travmaları ortaya çıkartıyoruz. Yaşadığı travma anını tekrar yaşayarak oradaki duyguyu temizliyoruz. O travma artık kendisini hayatta olumsuz etkilemiyor. Travma anında korku yaşadıysa aslında o anda güvende ve huzur içerisinde olduğunu düşünmesini sağlıyoruz.” dedi.  Tezcan açıklamalarında ayrıca “Kristal anahtar kişinin üzerinde biriken negatif enerjiyi temizlemeye yarar. Labaron ise kristal anahtarın biraz daha güçlüsüdür. Kristal anahtar yetersiz kaldıysa kullanılır. Bununla daha derin temizlik yapılır. Bu da yetersiz kalırsa mistikaful arındırmaya geçiyoruz. Kademe kademe gidiyoruz.

 

BİZ VÜCUDA ENERJİYİ VERİRİZ VÜCUT KENDİNİ ŞİFALANDIRIR.

 

İhtiyaç duyulursa bir sonraki aşamaya geçiyoruz.  en üst seviyedir. Psikolojisi çok çökmüş kişiler tercih ederler. Bedende kitlenmiş olan negatif enerjiler,  örneğin ağır nazar veya anne karnında iken bulaşmış bir nazar… Anne çok stresli bir hamilelik geçirdiyse çocukta çok stresli olabiliyor. Bu da bedende ne kadar çok kalırsa bedene kitlenir. Çakralardan biri tıkanırsa o çakraya bağlı organlar zaman içerisinde işlevlerini yavaş yavaş kaybetmeye başlıyor. Yaptığımız terapilerde şaşıranlarda oluyor. Hatta bazıları bu durumun insanları dinden uzaklaştırabileceğini bile düşünebiliyorlar. Ama bizim yaptığımız bir anlamda dua etmek. Bizim tedavimiz şifalandırmaz. Biz vücuda gerekli olan enerjiyi veririz sonra vücut kendi kendini şifalandırır.” ifadelerine yer verdi.

TÜRKİYE BÜYÜYOR İLETİŞİM

0 532 628 23 59

0
mutlu
Happy
0
_zg_n
Sad
0
sinirli
Annoyed
0
_a_rm_
Surprised
0
vir_sl_
Infected

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login

reklam
reklam
Login

To enjoy HABERLER BU KOLTUKTA privileges, log in or create an account now, and it's completely free!

Bizi Takip Edin