EVRENSEL ENERJİNİN GÜCÜNE BİRDE REZZAN YILDIZ AÇISINDAN BAKIN

featured

Spiritüel Yaşam Koçu Rezzan Yıldız, kendinden ve uzmanlık alanından bahsederken “1972 İstanbul doğumluyum. Çocukluğumdan beri kendimde bir farklılık hissetmiştim, Şöyle ki arkadaşlarımın akıllarından geceni bilip söylüyordum artık bunu oyun haline getirmiştik. Sonrasında ilk gençlik yıllarımda, Duru görü, resimden kişilik analizi ve astrolojiye merak saldım. Hem mesleğim olan muhasebe hem de bu yorumlamalara devam ederken yolum bir metafizik uzmanı ile kesişti. Kendisi bu konuda enerjimin yüksek olması nedeni ile başarılı olabileceğimi söyledi.

Bu konuda kendisinden eğitim aldım. Bu konuya olan ilgim çok daha fazla arttı ve Spiritüel danışmanlık, bioenerji, reiki, astroloji, nlp, kuantum, meditasyon, bilinç altı dilleri, meditasyon koçluğu, aile danışmanlığı, yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu, ilişki koçluğu, nefes terapisi koçluğu, biometrik yüz okuma, kozmik enerji, mindfulness, astroloji, fitoterapi, enneagram, regresyon, numeroloji, rune taşları, sarkaç kullanımı eğitimleri gördüm. Ve eğitim verebilmek için de eğiticinin eğitimi de aldım. Kısaca doğal yoldan gelen yeteneğimi almış olduğum eğitimlerle geliştirdim.

 

 

 

Uzun zamandır bu alanda çalışmalar yapmakta ve eğitimler vermekteyim. Bu eğitimler, Reiki, rune taşları, sarkaç kullanımı, sayılarla çalışma yapmak numeroloji eğitimi. Benden eğitim aldıktan sonra kişiler hem kendilerine hem de yakın çevrelerine bu çalışmaları uygulayabilir hale gelmekteler. Bu nedenle hemen herkese bu eğitimleri tavsiye ediyorum. Bu çalışmalarla birlikte Bussines Channel Türk ve BR TV de yayınlanan Rezzan Yıldız’la diğer boyut programını da hazırlayıp sunmaktayım. You tube da “Rezzan Yıldız “ adlı kanalımda tekrarları ve diğer paylaşımlarımı bulabilir, abone olarak yorumlara sorularınızı yazabilirsiniz. instagram hesabım olan rezzanyildiz.1 ve tiktok hesabım Rezzan yildiz dan da canlı yayınlarda meditasyon ve uzaktan yapılabilecek enerjisel çalışmalar yapmaktayım.  Bu kadar yoğun çalışmakta ki motivasyonum ise, yapmış olduğum çalışmalardan sonra, danışanlarımın hayatlarına yapmış olduğum katkı nedeniyle teşekkürleri mutlu, rahat ve hayatlarının kontrolünü ellerine almış olmaları…” ifadelerine yer verdi.

0
mutlu
Happy
0
_zg_n
Sad
0
sinirli
Annoyed
0
_a_rm_
Surprised
0
vir_sl_
Infected

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login

reklam
reklam
Login

To enjoy HABERLER BU KOLTUKTA privileges, log in or create an account now, and it's completely free!

Bizi Takip Edin