IŞIK VE DÜŞÜNCEYİ AŞAN, HIZLA GELİŞEN DİJİTAL YAŞAM…

featured

1999 yılında kurulan ve E-Ticaret çözümleri ve Online Yazılım çözümleri sunan Bilişim alanında faaliyet gösteren DİJİTAL YAŞAM 22 yıldır e-ticaret konusunda büyük bir tecrübeye sahip olmuştur.

1999 yılında kurulan ve E-Ticaret çözümleri ve Online Yazılım çözümleri sunan Bilişim alanında faaliyet gösteren DİJİTAL YAŞAM 22 yıldır e-ticaret konusunda büyük bir tecrübeye sahip olmuştur.

Işık ve düşünceyi bile aşan bir hızla gelişmekte olan bilişim teknolojileri, gündelik hayat dair bir çok işlem ve gelecekte tüm işlemler artık internet üzerinden yapılacaktır.İnternet üzerinden alışverişl, günümüz modern insanının hızlı tüketim ve kolay erişim ihtiyaçlarından doğan bir davranış biçimini almıştır.

Dijital Yaşam çağı ve günümüzün akılcı rekabet koşullarında, en fazla ihtiyaç duyduğumuz yetenekler; üreticilik, sorgulama, değişim ve işbirliğidir. Sınırların ortadan kalktığı, teknolojinin, dolayısıyla iletişimin baş döndürdüğü ve sadece var olmanın bile insanlığa yüklediği anlamların her geçen gün daha da ağırlaştığı günümüzde; geleceğe odaklı düşünmek, gelecek için projeler geliştirmek ve gerçekleştirmek büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Günümüzde 7 milyarı aşan insan nüfusunun yaklaşık 3 milyarının bilgi almak, sosyalleşmek, iletişim kurmak, veri transferi yapmak, eğlenmek, eğitim görmek, ticaret yapmak ve para kazanmak için kullandığı internet, sırf bu kullanım amaçlarıyla bile herkes için muazzam bir fırsatlar dünyasıdır.

Bu veriler ışığında, bugünün ve geleceğin en çekici, en verimli, en başarı vaat eden iş alanının e-ticaret olduğu açıktır.

Ancak özellikle e-ticarette, amaçları gerçekleştirmeye giden en kısa ve en doğru yol vizyonu geniş, bilinci açık ve profesyonel bir ekiple çalışmaktan geçmekte. Neyi nasıl yapacağını bilen, veri toplayıp en doğru şekilde değerlendiren, girişimci ruha sahip, etkili ve aktif bir uzman grubu, ticaretin her alanında avantaj sağlayacak, hız üstünlüğü elde edecek, sorunları daha kolay çözecek ve mutlaka daha çok kazandıracaktır.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI:

E-TİCARET VE WEB PAKETLERİ

YÜZÜK KONFİGÜRATÖR UYGULAMASI

MUHASEBE VE STOK UYGULAMALARI

SMS SERVER YAZILIMI

Merkez: Alacahırka Mah Aydın Sokak No:15/3 16060
Osmangazi / BURSA
Operasyon & Muhasebe: Zekeriyaköy Mah. Kilyos Cad.
No:226 A Blok D:2 SARIYER / İSTANBUL

0
mutlu
Happy
0
_zg_n
Sad
0
sinirli
Annoyed
0
_a_rm_
Surprised
0
vir_sl_
Infected

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login

reklam
reklam
Login

To enjoy HABERLER BU KOLTUKTA privileges, log in or create an account now, and it's completely free!

Bizi Takip Edin