SEYHAN SOYLU BİR BAŞARI HİKAYESİNİ KEŞFEDİYOR

featured

Seyhan Soylu yine bir başarı hikayesini sizlerle buluşturuyor. Kendisi bir avukat. Oldukça azimli ve işinde de bir o kadar iyi. Buse Nur Yüksel! Seyhan Soylu soruyor, Buse Nur Yüksel ise başarı öyküsünü anlatıyor…

Öğrencilik hayatında hem çalışıp hem de okuyarak hayatını sürdüren Yüksel, tırnaklarıyla kazıyarak başarıyı elde etti. Eskişehir’den İstanbul’a geldiğinde ilk başlarda mesleğinden bağımsız bir işte çalışırken yaşadığı zorlukların ve azminin karşılığı olarak kendi mesleğini icra etmeye, avukatlık yapmaya başladı.

“AVUKATLIK BİRAZ ZENGİN İŞİ”

Seyhan Soylu avukatlığa nasıl başladığını sorduğunda, Avukatlığının başlarında kendi ofisi olmadığın belirten Yüksel, “Avukatlık biraz zengin işi açıkçası Seyhan Hanım. Zengin bir aileden gelirseniz çok iyi bir avukat olabilirsiniz çünkü hemen bir ofisinizi açarsınız. ” dedi.

Buse Nur Yüksel, avukatların enerjisinin iyi olması gerektiğinin avukatlık için bir referans olduğunu belirtiyor.

Buse Nur Yüksel’in açıklamalarından satır başları:

 

AVUKATIN AVUKATA İHTİYACI OLUR MU?

Seyhan Soylu’nun, ‘Avukatların suç işliyor mu?’ sorusuna zaten avukatlar suçun sınırında yaşadıkları için mecburen müvekkilleri çünkü aslında belli suçları işleyip o avukata gittiğinde mecburen avukatta belli şeylere vakıf olmak zorunda kalıyor. Aslında bazen şunu yapma şunu yap diye müvekkile direktif verirken o da aslında suçun sınırından geçmiş oluyor mutlaka ki evet işliyor yani.” yanıtını veriyor.

0
mutlu
Happy
0
_zg_n
Sad
0
sinirli
Annoyed
0
_a_rm_
Surprised
0
vir_sl_
Infected

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login

reklam
reklam
Login

To enjoy HABERLER BU KOLTUKTA privileges, log in or create an account now, and it's completely free!

Bizi Takip Edin