ECZANECİ KADRİYE GÜVEN BAŞARISINI ANLATIYOR!

featured

KADRİYE GÜVEN KİMDİR?

 

Kadriye Güven daha çocuk yaşlarda biliyordu azmini hiç bırakmadan canla başla çalıştı.  İnsanların hayatına dokunabilmek, onlara şifa dağıtmak istedi. Çocukluğunda kurulan tüm oyunlarda hep hekim rolünü aldı. Tüm insanlığa olan merhametini,  şevkati gösteriyordu aslında. İçindeki cevheri  hipokrat yemini bilmeden kendi yeminini etmişti. Buraya kadar her şey muhteşem…

Geldik tercihlere..

İşte burada kader ağlarını ördü her zaman hayaliyle yanıp tutuştuğu hekimlik mesleğini ailesinin ricası üzerine icra edemedi. Bunun yerine memleketinde kalarak eczane açması istendi. Daha üniversite yıllarında heyecanlıydı.  Bu günlere insan hayatına dokunuyor.

 

Çocukluk yıllarında ailesini onu böyle kodlaması mı vesile oldu bilinmiyor.

Her şeyin başı sağlık dediğimiz bu zorlu günlerde yanınızda. Tavsiyeleriyle araştırmalarına en doğru en akılcı çözümlere daha konforlu bir alan yaratmaya kararlı.

eczacılar olarak bu zorlu günlerde canla başla hizmet verdi, vermeye de devam ediyor.   Onure eden paylaşımlarınız ve yaşattığıınız duygu dolu anlar ve tebrikleriniz işin minnettarız. Bir eczacı olarak halkımızın takdirine mashar olmak beni canla başla daha fazla araştırarak daha fazla kitleye ulaşarak halk sağlığına katkıda bulunmaya sevketti.

 

İlaveten eczacılık mesleğini icra ettiği sırada aldığı;

NLP, YAŞA KOÇLUĞU, BİYOMETRİK YÜZ OKUMA Ve PROFİL TANIMLAMA, İNNERSPEAK , AROMA TERAPİ, ACCESS BARS, THETAHEALİNG VE BİLİNÇ ALTI DİLİ EĞİTMENLERİNİ’ de alarak spiritüel alanda da “Sizlere nasıl daha fazla katkı olabilirim” ilkesiyle yoluna devam ediyor.

0
mutlu
Happy
0
_zg_n
Sad
0
sinirli
Annoyed
0
_a_rm_
Surprised
0
vir_sl_
Infected

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login

reklam
reklam
Login

To enjoy HABERLER BU KOLTUKTA privileges, log in or create an account now, and it's completely free!

Bizi Takip Edin