MİM GRUP DANIŞMANLIK HİZMETLERİ NELERDİR?

featured

“Danışman Hayatımızın Her Adımında…”

 

Doğduğumuz andan itibaren hayatımızda bizim için önemli insanlarla, geleceğimizin büyük bir bölümünü bizim adımıza planlayan doğal danışmanlarımızla yaşıyoruz. Önce aile içinde anne, baba, kardeş, sonrasında okul dönemi boyunca tüm öğretmenlerimiz, aynı dönemde yakın akrabalarımız, yakın arkadaşlarımız bizim doğal danışmanlarımızdır. Gelişim çağı sonrası yavaş yavaş iş hayatına başlarken de yukarıda saydığımız doğal danışmanlarımıza her konuyu danışır, onlardan fikir alırız. Burada bizi yanıltan konu, pek dikkat etmediğimiz ama önemli bir detay olan, danıştığımız konular hakkında doğal danışmanlarımızın ne kadar yeterli olduğudur. Bu açıdan konuya bakmadan danışır ve güven duyduğumuz insanlardan aldığımız tavsiyeleri hayatımızda uygularız. Bu tavsiyeleri uygulayarak başarılı olanlar olduğu kadar başarısız olanlar da olmaktadır. Oysaki iş hayatında başarısızlık, boyutuna ve etkisine göre kolay atlatılacak bir durum değildir. İş hayatında bu riskleri minimize etmek için doğru danışmanlardan destek almak çok önemlidir.

 

Biz MİM Grup Danışmanlık olarak, yeni işe başlayacak olanlara, iş kurmak isteyenlere, işini büyütmek isteyenlere 34 yıllık bilgi, birikim ve tecrübemizle danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bizim anladığımız danışmanlık, sadece fikir alışverişi değil, bizzat işin içine girerek tüm aşamalarda hata riskini ortadan kaldırmak üzerine kurulu bir danışmanlık sistemidir. Sektör olarak şimdilik Gıda, Gıda-Hizmet ve Emlak sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Farkımız danışmanlık anlayışımızdan kaynaklanıyor.

 

Yeni bir iş kurmak isteyenler; bize ulaştığında öncelikle yapmak istediği işi bir proje haline getiriyoruz. Sonrasında projenin adımlarını, iş planını yaparak uygulamaya geçiyoruz. İşin kuruluşunu ve işleyiş sisteminin tamamladıktan sonra, bu yeni iş sahibi yatırımcımıza operasyonun ve yönetim tekniklerini aktarıp takibe devam ediyoruz. Kısacası yatırımcının her aşamada yanında olup onu destekliyoruz.

 

Mevcut işini büyütmek isteyenler bize ulaştığında öncelikle hedef belirleyip, mevcut işin analizlerini ve hedefe gidecek yol haritasını belirleyip, o doğrultuda işin büyütülmesi için yapılması gerekenleri yapıyor/yaptırıyor ve hedefe ulaşıncaya kadar her aşamada yatırımcının yanında olup onu destekliyoruz.

 

Yatırımcı adayları bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirler:

WhatsApp İletişim Hattı: 0532 464 13 05

Instagram Hesabımız: @mimdanismanlik34

E-mail Adresimiz: info@mimgrupdanismanlik.com

 

Son olarak; “ Hayallerinizi ertelemeyin, birlikte gerçekleştirelim.”  MİM GRUP DANIŞMANLIK – Mustafa NALÇAKAN

 

0
mutlu
Happy
0
_zg_n
Sad
0
sinirli
Annoyed
0
_a_rm_
Surprised
0
vir_sl_
Infected

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login

reklam
reklam
Login

To enjoy HABERLER BU KOLTUKTA privileges, log in or create an account now, and it's completely free!

Bizi Takip Edin