AK Parti’den 2. tur için hummalı çalışma! Yurt dışındaki oy kullanımı rekora gidiyor

featured

28 Mayıs’ta gerçekleşecek cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimleri öncesinde yurt dışında yaşayan vatandaşların oy kullanma süreci başladı.

“DİĞER KURUM VE KİŞİLERE İTİBAR ETMEYİN”

Ak Parti‘nin yurt dışı seçim kampanyasını ise AK Parti Yurtdışı Seçim Koordinasyon Merkezi yürütüyor. Yapılan açıklamada, “UİD teşkilatı ise dünya üzerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyon ve misyonunun bayraktarlığını yapıyor. Her iki kurum da aynı kadrolardan ve gönüldaşlarından oluşuyor. AK Parti veya Cumhurbaşkanımız namına yurtdışında çalıştığını iddia eden diğer kurum ve kişilere itibar etmeyiniz.” denildi.

“MİLLİ SEFERBERLİK İLAN ETMİŞ GÖNÜLDAŞLARIN BAŞARISIDIR”

Açıklamanın devamında, şu ifadeler yer aldı: “Yurtdışında bugüne kadar daha önce görülmemiş sonuçlar elde ettik, çeşitli bölgelerde rekor oy oranlarına şahit olduk. Bu başarı şüphesiz AK Parti Yurtdışı SKM Başkanı sn. Muhammed Fatih Toprak’ın ve UİD Genel Başkanı sn. Köksal Kuş’un koordinasyonunda yapılan çalışmalar sonucu sandıkları bir an olsun terk etmeyen kıymetli görevlilerin ve milli seferberlik ilan etmiş tüm gönüldaşların başarısıdır.”

0
mutlu
Happy
0
_zg_n
Sad
0
sinirli
Annoyed
0
_a_rm_
Surprised
0
vir_sl_
Infected

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login

reklam
reklam
Login

To enjoy HABERLER BU KOLTUKTA privileges, log in or create an account now, and it's completely free!

Bizi Takip Edin