“Montaj video” tartışması alevleniyor! Kılıçdaroğlu’nun canlı yayındaki ağır sözleri sonrası Erdoğan’dan dikkat çeken paylaşım

featured

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Habertürk canlı yayınında kendisini terörle ilişkilendiren video ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sert sözlerle yüklendi.

“BÖYLE BİR REZALETE NASIL İZİN VERİRSİN?”

Kılıçdaroğlu, “Devletin Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturan bir kişi nasıl sahtekârlık yapılabilir. Allah’a sığınıyorum. Bu kadar iftira, düzeysizlik Cumhuriyet tarihinde hiçbir zaman olmadı. Nedir bu rezalet. Biz bunu hiç düşünmedik. Cumhurbaşkanlığı koltuğunda oturan kişinin bu kadar alçalacağını hiç düşünmedik. Yalan, iftira, karalamalar üzerine aşağılık bir kampanyayı hiç düşünmedim. İnsanda biraz ahlak, erdem olmaz mı? Böyle bir rezalete nasıl izin verirsin? Sen Cumhurbaşkanısın.” ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN’DAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Kılıçdaroğlu’nun canlı yayında yaptığı konuşmadan dakikalar sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya üzerinden dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Erdoğan, Kandil’in Kılıçdaroğlu’na destek istediğini söyledi.

Erdoğan’ın açıklaması şöyle:

“14 Mayıs’tan önce terör elebaşları Kandil’den hemen her gün bir video çekerek CHP Genel Başkanı’na alenen oy istediler. Seçim sonrasında da bu zata verdikleri desteği açıkça devam ettirdiler. Elbette bunu babalarının hayrına yapmadılar. Ne CHP Genel Başkanı ne de masadaki arkadaşları, ‘kana kan, intikam intikam’ naraları atanlarla ortak miting düzenlerken asla gocunmadılar, asla utanmadılar.

“GENÇLERİMİZİN KIVRAK ZEKASININ ÜRÜNÜ”

“KURDUKLARI ORTAKLIĞI GİZLEYEMEZLER”

Ne yaparlarsa yapsınlar; iktidara gelmek, koltuklarını korumak uğruna bölücüler ve FETÖ’cülerle kurdukları ortaklığı gizleyemezler. Son 40 yıldır ülkemizin başına musallat edilen, tıpkı bir sülük gibi Kürt kardeşlerimizin kanını emen terör illetinden milletimizi kurtaracağız. CHP Genel Başkanı’nın meydanlarda verdiği sözler de kapalı kapılar ardında yaptığı pazarlıklar da bunu engelleyemeyecek.”

0
mutlu
Happy
0
_zg_n
Sad
0
sinirli
Annoyed
0
_a_rm_
Surprised
0
vir_sl_
Infected

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login

reklam
reklam
Login

To enjoy HABERLER BU KOLTUKTA privileges, log in or create an account now, and it's completely free!

Bizi Takip Edin