Gelsin Hayat Bildiği Gibi 33. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Derya’nın Nikah Töreni Olaylı Mı Bitecek?

featured

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi 32. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Sadi, başsavcıyla birlikte hareket edip Servet’le ortak bir iş için bir araya geliyor. Songül, Servet’in Yörük takma isimli bir yeni ortağı olduğunu öğreniyor. Songül, ekibiyle birlikte onların buluştuğu yere baskın düzenliyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 33. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Derya’nın nikah töreni olaylı mı bitecek? Detaylar haberimizde…

Derya’nın Nikah Töreni Olaylı Mı Bitecek?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 33. bölüm 1. fragmanında; Derya Kıvanç ile nikah masasına oturuyor. Songül ile Sadi onların nikahına katılıyor. Öte yandan Derya’nın ablası Mert’e, gerçekleri anlatmak istiyor. Nikahtan önce Kıvanç’a da Derya’nın sakladığı büyük sırrını söylüyor.

İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi 33. bölüm 1. fragmanı…

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 32. Bölümde Neler Oldu?

Sadi Servet’le hiç beklemediği bir yerde karşılaşıyor. Başında olduğu masada uzlaşmayı sağlamaya çalışırken Servet’e karşı kendini tutmaya çalışıyor. Songül’ün Sadi’yle yaptıkları planın Sadi tarafından sürprize dönüşmesi eğlenceli anlar geçirmelerini sağlasa da Sadi’nin Songül’ü korumak için aldığı bir görevi ondan saklamak zorunda kalması işleri karıştırıyor.

Mert, Aylin ile Araz arasındaki gizli ilişkiyi öğreniyor. Bu durumu Aylin’in yüzüne vuruyor. Araz ise, artık bu ilişkiyi saklamak istemiyor. Can, ailesinin düştüğü maddi zorluklara destek olmadığı için çok sevdiği motosikletini satıyor. Ancak, aldığı paraların sahte olduğunu öğrenince büyük bir yıkım yaşıyor.

Sadi, Songül’le ilk kez sinemaya gidiyor. Sinemayı kapatan Sadi, Songül’e büyük bir sürpriz hazırlıyor. Bu arada Songül bir türlü Yaver’in sevgilisinin kim olduğunu öğrenemiyor. Derya, Kıvanç’ın kullandığı ilaçları öğreniyor. Öğrendikten sonra ona büyük bir tepki gösteriyor. Kıvanç, o ilaçları kullanırsa mesleğini yapamamaktan korktuğunu Derya’ya itiraf ediyor.

Servet yapacağı kaçakçılık için güvenilir bir isimle anlaşıyor. Yörük lakaplı bu kişi aynı zamanda organize ekibinin de muhbirler sayesinde haber aldığı ve bulmaya çalıştığı bir kişidir. Sevkiyat sırasında organizenin yaptığı baskında Servet’in yanında olan Yörük ekipler tarafından yakalanma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Songül, Servet’in yeni ortağı aradığı Yörük’ün Sadi olduğunu öğrenecek mi?

Kaynak: Magazin Haberleri

0
mutlu
Happy
0
_zg_n
Sad
0
sinirli
Annoyed
0
_a_rm_
Surprised
0
vir_sl_
Infected

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login

reklam
reklam
Login

To enjoy HABERLER BU KOLTUKTA privileges, log in or create an account now, and it's completely free!

Bizi Takip Edin